www.forumirinor.com
Regjistrohuni edhe ju , dhe hyni ne shoqeri me neve ..
Ejani dhe ju , regjistrohuni duke klikuar REGJISTROHU mbusheni formularin dhe ju do te jeni antar ....
Me respekt stafi


www.forumirinor.com
 
HomePortaliFAQMemberlistSearchRegisterLog in
Share | 
 

 Ku do te votoj?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Ku do te votoj?   Sun Oct 28, 2007 6:25 am

Ku do te votoj? Ne kete link keni mundesi te dini se ne cilin vend do te votoni ne zgjedhjet e 17 Nentorit 2007:http://zgjedhjetekosoves.org/alb/VS/PCSearch.aspx?lang=sq+
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
 
Ku do te votoj?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.forumirinor.com  ::  :: -