www.forumirinor.com
Regjistrohuni edhe ju , dhe hyni ne shoqeri me neve ..
Ejani dhe ju , regjistrohuni duke klikuar REGJISTROHU mbusheni formularin dhe ju do te jeni antar ....
Me respekt stafi


www.forumirinor.com
 
HomePortaliFAQMemberlistSearchRegisterLog in
Share | 
 

 Vica per Biondina!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:49 am

Pse bjondina kur meson del ne ballkon
(pergjigja)
Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht


Pse Bjondinat kur lahen e lojn deren qel ?
(Pergjigja)
Per mos me kqyr per bire

A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?
(Pergjigjia)
Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:52 am

Si e mbyt biondina zogun e malit??
E hudh nga ballkoni
-Per ē'arsye dy bjondina kur te hecin rruges gjithnje perlahen???

Se cila te hyj ne mes


-Pse Bjondinat e puthin qdo her Banderin kur e shofin ...

Sepse mendoin qe esht Antonio Banderasi


-Pse bjondina e gjun oren prej dritares .
Se don me pa qysh po fluturon koha .-Pse Bananja esht e lakume?
Sepse Bjondina luhatet ne Banane...


-Pse ska msuse blondine qe japin mesim te baletit?
Sepse nese e bojn ato shpagen mbesen te ngjitura ne tok


-E kishin zan poloicia e shpk nje hajn e kish qen djali i profesorit qe me heret polici e kish pas profesor
Polici pe qorton : A nuk po mendon pak per baben qe e ke profesor
Hajni: Jo boll kum mendu po ne dyqan nuk kish pas kurgjo per baben


-Pse blondinat nuk hane banane?
Se nuk din me i ēel!-
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:53 am

Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe nje kompjuteri?
Ju nevojitet te hidhni informacionet vetem njehere ne kompjuter.

Cfare nenkupton fryrja e nje bjonde ne veshin e nje tjeter bjondeje?
Transferime te dhenash.

Pse bjondet argertohen kaq shume?
Sepse ato s'dine te bejne ndonje gje tjeter.

Si e beni nje bjonde te qesh te henen ne mengjez? Ia kallxoni
naj fore me bjondina, qe te premten ne mbrėmje.

Si mund tė ia djegėsh Biondinės veshin?
Telefonoi kur ėshtė duke hekurosur.

Pse bjondina e mban ne frigorifer thiken?
Sepse eshte armė e ftoht.

Cfare bejne 17 bjonde para deres se nje klubi nate?
Presin te vije e 18 sepse siper deres se lokalit shkruhet "nuk lejohet nen 18".

Pse zihen ne mes veti, dy bionde mbi nje motor?
Shtyhen per te zen vendin nga dritarja...

Cka bon bjondina me kry nen tepih?
degjon muzik underground!

E pse degjon per dere?
E ndegjon grupin The Doors.

Pse bjondina e merr litarin me veti kur t'ulet para kompjuterit?
M'u lidh n'internet!

Pse bjondina mson n'ballkon?
Per me thon qe kom studju jasht!

Qysh e mbyt ni nendetese plot me bjondina?
-troket ne dere!

Pse s'din me maru akuj bjondina?
- se e ka harru receptin!

Pse bjondina hec n'maje t'gishtave kur kalon ku ka medikamente(hapa)?
-mos me i zgju 'hapat e gjumit'

Pse s'din bjondina me e thirre 911 ne rast urgjence?
- Nuk e gjen numrin 11 ne pulla t'telefonit!

Per cfare shtyhen dy bjondina ne rruge?
-cila me hy n'mes.

Pse bjondina mban sheqer ner jastak??
qe te kete gjume te embel .

Pse bjondina e gjun oren prej dritares?
-se don me pa qysh po fluturon koha

Pse biondina e man oren ne kembe?
Per me ece me kohen
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:54 am

1.Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!

2.Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
Inteligjenc Artificiale

3.Vete kokekuqja te vizitohet dhe i thote doktori..e dashur je shtatezane, dhe meqe burri ka ndejtur siper teje gjate aktit seksual do te dali femija cun..brunes i tha, meqe ti ke ndejtur siper burrit femija do te dali goc..bjondja filloj te qante, dhe e pyet doktori po ti ca ke pse qan?- i thote kjo..po une qe e kam bere "doggy style" dmth stilin e qenit, do bej kelysha?

4.Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
Mjegullohet pasqyra

5.Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem

6.Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne????

7.Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:
- me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
-me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
-Me fal po nga e di qe jam bjonde
-Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent !

8.Skon nje bionde per te blere suxhuk... dhe i thote shitesit: me jep nje meter suxhuk!!!
- je ne terezi ti moj, se shesim me meter po me kile!
- mire atehere me jep nje kilometer! - thote biondja.


9.Pse s'flet bjondja kur ben sex?
se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!

10.sa barsoleta ka me biondet? e di kush kete?
Asnje, te gjtiha jan te verteta!


Pse biondina ka vendosur tė ketė vetėm tre fėmijė?

Sepse ka dėgjuar se ēdo i katėrti fėmijė ėshtė kinez.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:56 am

Pyet bjondja burrin:
- A me shume te pelqejne femrat inteligjente apo te bukura?
-Jo moj grua, asnje nga ato, ti me pelqen.


---Shkon nje biondin tek dentisti dhe ai e kontrollon dhe ia nxjerre nje dhemb ne anen e majte.Pasi ia nxjerre i thot biondines, mos ha asgje ne anen e majte.Ajo sapo doli nga dentisti e henger nje byrek qe e bleu ne anen e djatht te rruges.
_________
---Si e kupton qe nje bjonde ka hapur frigoriferin?
Nga shenja e buzekuqit ne kastravec...
--Si e dallon qe nje bionde ka qene ne kompjuterin tend?
Mbi mouse do gjesh kackavall...
-Cila eshte fjala e pare qe del nga goja e nje bjondeje ne mengjes?
Faleminderit djema.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:57 am

1.Pse ka kaq shumė barcoleta pėr bjonde?
Qė tė marrin vesh Zeshkanet..

2.Cfare thote bjondja kur zgjohet ne mengjes?
-Po ju djema te gjithe ne nje skuader luani?

3.Perse nje bjonde qesh gjithmone kur ka vetetima?
-Sepse kujton se dikush po i ben ndonje foto!

4.Dy bionde qėndrojnė pranė njė lumi por ne ane te kundėrta. Biondja nga njėra ane e lumit e thėrret bionden ne anėn tjetėr dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anėn tjetėr te lumit?
Biondja tjetėr i pėrgjigjet: Po ti tashme je ne anėn tjetėr te lumit

5.Dje e kam bere testin e shtatzėnisė po i thotė biondina biondinės, kjo tjetra i kthehet a kenė pyetjet e vėshtira.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:57 am

Shkon bjondja ne ne dyqan elektronike. Pyet shitesin:
-Sa kushton ku televizori ?
shitesi i kthehet:
-Nuk u`a shesim Bjondeve .
Shkon Boindja dhe ve nje paruke te zeze dhe vjen prap.
-Sa kushton ku televizori ?
-Nuk iu shesim biondeve.
Shkon Bjondja ne sallon dhe transformohet komlet vesh rroba
sekretareje dhe kthehet.
-Sa kushton ky televizori ?
-Nuk iu shesim Bjondeve.
Atehere Bjondja pyet:
- Nga e merr vesh xhanem qe jam Bjonde
-Shume e thjeshte ajo qe po kerkon eshte microwalve.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:58 am

Cka kane dallim Gripi dhe Bjolndina?
Asgje, sepse me te dyjat shkon ne shtrat.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:58 am

Q: Si vdiq bjondja duke pire qumesht?
A: I ra lopa siper.

Q: Si vdesin qelizat e trurit te bjondes?
A: Ne vetmi.

Q: Si mund ta ngaterrosh nje bjonde?
A: Nuk mundesh. Te tilla kane lindur.

Q: Si ta besh nje bjonde te martohet me ty?
A: Thuaji qe eshte shtatzene.
Q: Cfare do te pyese ajo?
A: "E ke me mua?"

Q: Si mund ta angazhosh nje bjonde te jete e zene tere diten?
A: E fut ne nje dhome te rrumbullaket dhe i thua te ulet ne qoshe

Q: Si mund te besh nje bjonde te qesh te henen ne mengjes?
A: I tregon nje barcalete te premten ne darke.


Q: Sa bjonde nevojiten per te luajtur kukamcefthi?
A: Nje.

Q: Ca beri bjondja kur i tha doktori qe kishte sheqer ne urine?
A: Urinoi ne corn flakes.

Q: Cfare kane te perbashket UFO'te dhe bjondet e zgjuara?
A: Vazhdimisht flitet per to - por nuk i shohim fare.

Q: Si quhet nje bjonde me dy qeliza ne tru?
A: Shtatzene.

Q: Cfare ndodh kur nje bjonde i fryen ne vesh nje bjondes tjeter?
A: Data transfer.

Q: Ku eshte dallimi midis bjondes dhe kompjuterit?
A: Mjafton te fusesh njehere informatat ne kompjuter.

Q: Ku eshte dallimi midis bjondes se mencur dhe UFO?
A: Dime qe ka plote, por se paku ca njerez kane thene qe kane pare ne jete nje UFO.

Q: Pse jane Japonezet aq te mencur?
A: S’kane bjonde.

Q: Pse bjondja merr 17 shoqe kur shkon ne kinema?
A: Ndalohet hyrja nen 18!

Q:Pse bjondja vendosi qe te kete vetem tre femije?
A: Sepse kishte degjuar qe cdo i katerti femije qe lind ne Bote eshte kinez.

Q: Pse eshte mire qe ne makine te kesh me vete nje bjonde?
A: Sepse mund te parkosh makinen ne zonen handikap.
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:59 am

Q: Pse bjondja vendos oren e dores ne plage?
A: Ka degjuar qe koha sheron te gjitha plaget!
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
Trim1
Moderatorė
Moderatorė


Male Numri i postimeve: 1670
Age: 24
Lokacioni: Kosova- Drenas
Aktiviteti:
10 / 10010 / 100

Reputacioni: 0
Pikėt: 3109
Registration date: 2007-09-13

PostSubject: Re: Vica per Biondina!   Sat Oct 13, 2007 11:59 am

Flejne dy bjonde ne nje krevat! Meqe eshte pak ngushte aty, njera bie nga krevati! I thote kjo tjetra:

- Hajde flej ne krevat se tani ka vend!
Pse bjondina kur meson del ne ballkon?
Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht
Back to top Go down
http://www.leo-trimi.page.tl
 
Vica per Biondina!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.forumirinor.com  ::  :: -